باغ رستوران سنتی نقش جهان

باغ رستوران نقش جهان با چندین سال تجربه، افتخار آن را دارد که ، میزبان محافل دوستانه و کاری، جشن‌ها و مراسم‌های شما عزیزان باشد.

برای آنکه برایتان بهترین باشیم، متناسب با تمامی ذائقه‌ها و سلیقه‌ها، با تکیه بر هنر آشپزان ماهر و باتجربه، منوی کامل غذایی را ترتیب داده‌ایم و با به کارگیری استاندارهای جهانی و سبک‌های گوناگونی از معماری و طراحی‌های سنتی، فضایی دلنشین برای صرف یک وعده غذا را به صورت باغ رستوران، رستوران‌های با فضای روباز و بسته و آلاچیق های کوچک و بزرگ ایجاد کرده‌ایم.

همچنین آمادگی پذیرائی از مهمان‌ها با جمعیت بالا در هر زمانی را داشته و با امکانات رفاهی کم‌نظیر همچون سالن‌ها، عکاسخانه، دمنوش خانه، کافی‌شاپ مجزا، آلاچیق و… سعی بر آن داریم که اوقات خوشی را برایتان رقم زده و همیشه نام رستوران نقش جهان میان انتخاب‌هایتان بدرخشد.

تجربه ما
خدمات خلاقانه - 12 سال
بینش و استراتژی - 10 سال
اطلاعات بازاریابی - 9 سال
تنوع غذاایی - 60
رضایت مشتری 95%

سخنانی از مدیریت رستوران

نقش جهان تنها نام یک رستوران نیست، برای آنکه بتوانیم همیشه برای شما بدرخشیم و شما را پیوسته در کنار خود داشته باشیم نهایت تلاشمان را می‌کنیم. حفظ اصالت و کیفیت بالای غذاها و نوشیدنی‌ها، نوآوری و جلب رضایت شما مشتریان گرامی از جمله اهداف اصلی رستوران‌ نقش جهان است. برآنیم که با حفظ نظم و آراستگی، ایجاد محیطی آرام و بی‌همتا روزی خاص را برای شما در کنار عزیزانتان رقم بزنیم که میان خاطراتتان، باغ رستوران سنتی نقش جهان را نه تنها به عنوان نام یک رستوران، بلکه یک همراه و دوستی ایده‌آل و مهربان به خاطر بیاورید.

چرا باغ رستوران نقش جهان

تنوع غذایی بالا

ایرانی ، فرنگی ،دریایی ، فست فود، غذاهای سنتی و انواع نوشیدنی ها،دمنوش ها و کافی شاپ

توجه

جهت رزرو برای مراسمات تولد و جشن و ... با شماره موبایل 09138047545 هماهنگ نمایید

شفافیت

فقط هزینه غذا را پرداخت نمایید.و هر انتقاد و پیشنهادی داشتید از طریق سایت و پیج اطلاع دهید.

محیط

علاوه بر میل نمودن غذایی لذیذ از باغ پر از گل و زیبای نقش جهان با محیطی آرام و دلنشین دیدن کنید.